Jak dobrze zaplanować wystawę w sklepie?

#2016-09-16 01:24:43 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Cześć wszystkim. Od miesiąca prowadzę swoją pierwszą działalność, jest to nieduży sklep z rękodziełem i chciałabym się zapytać bardziej doświadczone osoby o jakieś sprawdzone metody planowania wystaw sklepowych. Wiadomo że zależy mi na sprzedaży najdroższych rzeczy, co wiec zrobiczebyschodzily szybciej i czesciej?
#2016-09-16 03:55:14 

mikoimachnik

Użytkownik

Nie wiem jak zapatrują się na to inni ale ja zawsze kieruję się taką regułą ze najdrozsze rzeczy ustawiam na linii wzroku i powyżej, a tanszenizej. Warto zaopatrzyć się w ciekawe systemy wystawiennicze.Mozesztakzepobawic się cenami. Chyba kazdemu sprzedawcy znany jest przypadek ze stanów kiedy przypadkowa podwyżka cen w sklepie spowodowała bardzo szybkie wykupienie towarów. Niby sprzeczne z logiką a jednak prawdziwe, pozdro!
#2016-09-16 04:24:05 

lutowa_łąka

Użytkownik

Prowadzę sklep z pamiątkami, więc nasze branże są całkiem blisko. Na początku roku kupiłam kolorową fotościankę nawiązującą do motywów historycznych miasteczka. Dzięki temu ludzie zaczęli się cześciej zatrzymywać przy sklepiku, a część z nich decyduje się na zakupy. Nie powiem wam dzis jaki odnotowalam wzrost sprzedazy bo az tak skrupulatnie tego nie notuję ale widze ze interes kreci sie coraz lepiej. Mam nadzieje że pomogłam, a jeśli bedemogla na cos ci odpowiedziec to pytaj.
#2016-09-16 06:18:36 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Bardzo ciekawe wskazówki, dziękuję za nie i wasz czas. Cieszę się że tu napisałam i nakierowaliście mnie na dobre tory, pozdrawiam.
#2016-09-16 07:59:35 

lutowa_łąka

Użytkownik

Nie ma za co, od tego jesteśmy żeby sobie pomagać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015