W co pakujecie zakupy wychodząc ze sklepu?

#2016-09-27 23:01:53 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Toruń

Wiek: 31

Witam wszystkich forumowiczów. Teraz bardzo dużo słyszy o stylu życia, który dumnie nazywa się EKO. Czy Wy żyjecie ekologicznie? Niektórzy zarzekają się, że owszem, a potem codziennie wychodzą ze sklepu z nową reklamówką. Ja mam bawełnianą torbę, z którą chodzę na zakupy, a z reklamówki korzystam tylko i wyłącznie wtedy, gdy jestem na przykład po pracy i przypomina mi się, że nie wzięłam torby, a nie mam siły by wrócić po nią do domu. A jak jest z Wami? W co pakujecie zakupy wychodząc ze sklepu?
#2016-09-28 00:07:04 

rekin_kotojad

Użytkownik

Posty: 14

Skąd: Adampol

Wiek: 21

Wszyscy krytykują foliowe reklamówki, ale folia nie zawsze jest zła i z powodzeniem może zastępować to, co stosujemy na co dzień. Konkretnie mam na myśli koperty foliowe z nadrukiem. Jestem właścicielem firmy i często wysyłamy listy, lub przesyłki w drobnych gabarytach właśnie w takich kopertach i są one o wiele lepsze od tych papierowyh, których używałem dotychczas. Poza tym jest to świetny nośnik reklamy dla mojej firmy, a dla mnie jako dla właściciela jest to ogromny plus.
#2016-09-28 02:32:20 

ucho_od_dzbanka

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Ełk

Wiek: 19

Też używałem kopert foliowych i one są naprawdę świetnym zamiennikiem kopert, których używaliśmy od zawsze. Przesyłka jest zabezpieczona lepiej, niż w zwykłej kopercie, jest też bardziej odporna na uszkodzenia, takie jak rozdarcia.
#2016-09-28 05:02:51 

lutowa_łąka

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Łódź

Wiek: 18

Ja nie lubię marnotrawstwa. Taka reklamówka po jednym razie staje się przeważnie bezużyteczna, dlatego tak jak Ty wolę posiadać torbę wielokrotnego użytku. Ponadto często ładnie ona wygląda, ja mam na przykład taką czarną torbę w zielone jabłuszka. Jak już wspomniałam, nie lubię marnotrawstwa, dlatego w domu często używam woreczków próżniowych. często pakuję tam na przykład ser, ewentualnie mięso. Najczęściej mam ochotę na ser wtedy, gdy nie mam go w lodówce, dlatego wpadłam na taki pomysł aby nieco przedłużyć jego żywotność.
#2016-09-28 06:53:55 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Dęblin

Wiek: 29

O tak, woreczki próżniowe mają szerokie zastosowanie, można w nich nawet narzędzia trzymać, a dowiedzialam się o tym od mojego męża. Jak widać kobiety nie są wszechwiedzące, jak czasem uważają :).
#2016-09-28 09:50:58 

damaikról

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Chełm

Wiek: 35

Ja w torby ekologiczne zaopatruję się tutaj: http://www.wopak.eu/ lubię mieć kilka na zapas, poza tym uważam że takie torby są świetnym pomysłem na prezent. Możesz zamówić nadruk, dlatego prezent może być spersonalizowany, z jakimś fajnym, ciekawym lub śmiesznym napisem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015