Co z plikami po formacie?

#2016-11-03 04:48:08 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Przez przypadek usunęłam ważne pliki. Miałam kopię na komputerze firmowym, ale nie mogę jej znaleźć. Czy wiecie jak można odzyskać usunięte zdjęcia po formacie? Czy to jest jakoś do ogarnięcia? Czy już jestem w czarnej nie powiem gdzie? Proszę o pomoc… bo dostanę chyba załamki… : (
#2016-11-03 05:34:16 

damaikról

Użytkownik

A gadalas na ten temat z jakims informatykiem czy nie? Bo przeciez dzis wiele rzeczy się udaje wiec czemu by i tu nie było rozwiązania. Wiem ze odzyskuja zdjęcia i rozne pliki jak się usunie. Ale nie wiem jak to wyglada jak się zrobi format bo to przeciez czyści wszystko na maksa komputer i w sumie jednak takie usuniecie plikow po formacie jest powazne.
#2016-11-03 08:32:30 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

No jak się chce odzyskać dane po formacie to na pewno trzeba szukac dobrych specjalistow żeby mieć w ogole nadzieje na odzyskanie. Niby sa do tego darmowe programy itd. ale to jednak lepiej spróbować udac się do firmy która dobrze ogarnia temat. Bo mysle ze samemu to nie warto się bawic jak firma to ogarnie i tyle.
#2016-11-03 10:26:11 

lutowa_łąka

Użytkownik

No teraz odzyskują dane z kart Sd i w ogole. A odzyskac dane po formacie na dysku to jednak chyba tylko dzieki informatykom dobrym a nie sammu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015