Gdzie kupić kompozyt na taras.

#2016-11-03 07:53:11 

maxdrill

Użytkownik

Jestem zainteresowany kupnem większej ilości desek na taras wykonanych z tworzyw i kompozytów. Mam ośrodek wypoczynkowy i planuje niedługo remont wszystkich domków, które się tam znajdują. Dlatego dostawca musi być pewny i być skłonny do negocjacji cenowych. Sam produkt musi być idealny.
#2016-11-03 09:14:26 

mikoimachnik

Użytkownik

Jak tak podchodzisz do sprawy to znaczy, że twardy z Ciebie negocjator. Ja na Twoim miejscu uderzyłbym do firmy grupaecco.com.pl, która zajmują się sprzedażą najlepszego asortymentu z tej grupy towarowej. Każda partia towaru jest sprawdzana, więc żaden bubel do Ciebie nie trafi.
#2016-11-03 09:31:33 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Korzystałam ostatnio z usług wspomnianej firmy, kupując sporą ilość ciemnych desek kompozytowych w Nowym Tomyślu, cena okazała się rewelacyjna a sam montaż trwał niezwykle krótko. Oczywiście było wykonany przez sprzedawcę, który bardzo szybko jest w stanie zakończyć inwestycję.
#2016-11-03 10:20:53 

maxdrill

Użytkownik

Myślałem o stworzeniu z tego materiału systemów tarasowych w moich domkach. Chodzi mi po głowie połączenie całości nawet alejkami wykonanymi z takiego materiały. Oczami wyobraźni widzę, że to może być bardzo skuteczne narzedzie marketingowe. Mamnadzieje, ze się uda to wszystko zrewalizować.
#2016-11-03 11:48:24 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Na pewno, bo współpraca z dostawcą będzie owocna. Faktycznie bardzo rzadko spotyka się takie ciekawe rozwiązania, więc powinno być ok na koniec.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015