Firma naprawiające oczyszczalnie ścieków pilenie potrzebna

#2016-12-06 05:40:03 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Witam, czy mieliście może okazję współpracować z jakaś firmą, która na co dzień zajmuje się m.in. remontami oczyszczalni ścieków? Mamy taką przy naszej firmie – zajmujemy się produkcją różnych detergentów. Problem polega jednak na tym, że ostatnio szwankuje nam m.in. cała elektronika. Chciałbym zlecić prace naprawcze jakiejś sprawdzonej firmie. To trochę „wiekowa” jak na ówczesne możliwości oczyszczalnia, ale póki co nie stać naszej firmy na to, aby zbudować coś bardziej nowoczesnego. Możecie kogoś polecić?
#2016-12-06 06:28:15 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

Niestety – domyślam się jakie możesz mieć problemy, ale u nas oczyszczalnia jest caly czas na gwarancji i korzystamy po prostu z serwisu firmy, która nam ja wybudowala.
#2016-12-06 08:19:10 

ucho_od_dzbanka

Użytkownik

A ja chyba będę mogl Ci pomoc. Sprawdź sobie takie link: https://amc.net.pl/budownictwo,budownictwo-inzynieryjne,4.html. To firma, która nazywa się Zakład Robót Wysokościowych i Górniczych AMC i działa koło Krakowa. Solidna, bo ja korzystałem z ich pomocy tez przy jakiejś awarii oczyszczalni. Poza tym miałem jeszcze kłopot z kilkoma ujęciami wody – trzeba było je przepychac, bo się zatkaly i też się takimi rzeczami zajmują jakby co. Może Ci się przyda taki namiar.

#2016-12-06 08:47:50 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Super, wielkie dzieki. Balem się, ze trafiłem na niewlasciwe forum, a tu proszę jak szybko udało mi się rozwiazac temat. Czesciowo oczywiście. Dzieki, skontaktuje się z nimi.
#2016-12-06 09:31:49 

rekin_kotojad

Użytkownik

nie ma sprawy, nie będziesz zalowal! powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015