Szukam niedrogiego prywatnego detektywa, który pomoże mi wygrać sprawę o rozwód.

#2016-12-20 06:10:50 

Swallow

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów, poszukuję pilnie Waszej pomocy, najlepiej od osob będących w podobnej sytuacji. Szukam taniego prywatnego detektywa, który specjalizuje się w zbieraniu dowodów na rozprawę rozwodową. W moim przypadku nie ma innego wyjścia, ponieważ nasze małżeństwo już tak naprawdę nie istnieje. Chcę udowodnić w sądzie winę żony. Znacie jakiegoś detektywa, który mi w tym pomoże?
#2016-12-20 07:20:24 

ASEK14

Użytkownik

W kryzysowej sytuacji może Ci pomóc tylko profesjonalny, prywatny detektyw tanio usługi tego typu gwarantuje detektywipl.pl – myślę że warto zorientować się w ofercie tego biura detektywistycznego. Możesz liczyć na rzetelny raport i profesjonalne zdjęcia, które z powodzeniem możesz wykorzystać w sądzie.
#2016-12-20 07:34:26 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

Byłem w podobnej sytuacji, wszystkie dowody pożądane w sądzie zebrał dla mnie prywatny detektyw tanio mnie to kosztowało, w porównaniu z tym, jak mogłaby mnie ‘’oskubać’’ żona. Było warto. Cieszę się, że wyzwoliłem się z tego toksycznego związku. W cenniku możesz zorientować się tutaj: http://www.detektywipl.pl/cennik.html . Jest on elastyczny, możesz zapłacić za gotową, zrealizowaną pracę. Nie zaś za godzinę. Firma jest skora do kompromisu, ogólnie wiedza i doświadczenie jest widoczne już podczas pierwszej rozmowy w siedzibie.
#2016-12-20 09:58:19 

ASEK14

Użytkownik

To prawda. Z perspektywy czasu wiem, że nie wybrałbym żadnej innej firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015