Jak wybrać ofertę biegłych rewidentów?

#2016-12-30 06:41:32 

mikoimachnik

Użytkownik

Potrzebuję takich usług. Nie wiem czy są one popularne, bo do tej pory się tym nie interesowałem, pewnie tak, ale zastanawiam się w ogóle, jak wybrać taką ofertę, by była dobra. Na co powinienem zwracać uwagę?
#2016-12-30 07:37:26 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Myslę że przede wszystkim na doświadczenie a także kwalifikację, w kwestiach finansowych przepisy ciagle się zmieniają i potrzebne jest aktualizowanie wiedzy na bieżąco. Te dwie kwestie to według mnie absolutna podstawa, ale może ktoś jeszcze coś doda
#2016-12-30 08:13:20 

pirat

Użytkownik

Ja bym szukał wśród osób, które mają duże doświadczenie. Ta oferta wyglada zachęcająca http://www.tpmpoland.pl/grupa-swgk/biegli-rewidenci, dla mnie właśnie głównie ze względu na to, jakie ta grupa ma duże doświadczenie. Na pewno więc pracują świetnie, ja bym wybierał tylko takich fachowców
#2016-12-30 10:28:12 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Ja bym do tego jeszcze dodała szeroki wachlarz usług, bo to świadczy o dużych kwalifikacjach, a poza tym to jest dla klienta po prostu wygodniejsze :)
#2016-12-30 11:55:17 

mikoimachnik

Użytkownik

Też myślałem o tym ostatnim, a co do reszty to bardzo dziękuję za poinformowanie bo brakowało mi tego :) Link wygląda obiecująco, chętnie zapoznam się z nim bliżej. Dzięki i pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015