Co najlepiej sprawdza się w roli gadżetów reklamowych?

#2017-01-03 20:19:19 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Co waszym zdaniem najlepiej sprawdza się w roli gadzetów reklamowych? Jakie macie osobiste doświadczenia? Z których gadżetów korzystacie, a które lądują w śmieciach albo zalegają gdzieś w szafie czy biurku.
#2017-01-03 21:33:38 

damaikról

Użytkownik

Najbardziej uniwersalne są kubeczki, długopisy i kalendarze. Przynajmniej ja z takich rzeczy zawsze korzystam. Moim zdaniem najgorsze są smycze i breloki, bo to jest nikomu niepotrzebne. Ja takie rzeczy od razu wywalam na smieci
#2017-01-03 22:29:22 

rekin_kotojad

Użytkownik

Kalendarze to numer jeden. Przydają sie również długopisy, bo u mnie w firmie długopisy w magiczny sposób znikają i zawsze ich brakuje. Kubków nie lubie bo to na ogół straszna tandeta, tak samo jak koszulki. To też zazwyczaj jest totalny szmelc.
#2017-01-04 00:36:40 

ucho_od_dzbanka

Użytkownik

Kiedyś od jakieś firmy dostałem pendraiva z logo tej firmy. Pamiętam jak się z tego cieszyłem, bo wtedy to była nowość:)
#2017-01-04 01:58:47 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Wychodzi na to, że klasyka sprawdza się najlepiej. A co myslicie o segregatorach albo torbach z nadrukami?
#2017-01-04 04:47:24 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Nie będę oryginalna, ale ja też najlepiej lubię kalendarze. Co do samych typów popularnych gadżetów reklamowych, to znalazłam taką strone internetową http://www.studio.akcygraf.pl/. Są tutaj chyba wszystkie rodzaje papierowych materiałow reklamowych zamawianych przez firmy. Nie ma tu natomiast gadżetów typu kubeczki czy długopisy, więc chyba to są dwa oddzielne typy gadżetów. Akurat ta drukarnia w Poznaniu zajmuje się tylko drukiem na papierze, ale na pewno są też takie, które drukuja na innych przedmiotach.
#2017-01-04 06:10:03 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

no i te materialy papierowe sa najlepsze; osobiscie tez lubie kalendarze zwlaszcza te do powieszenia na scianie ale chetnie korzystam tez z roznych notesow czy segregatorow; takie rzeczy zawsze przydaja sie w pracy
#2017-01-04 08:42:02 

lutowa_łąka

Użytkownik

Widzisz, widocznie ta drukarnia arcygraf.pl robi tylko w papierze, ale są też takie drukarnie w Poznaniu, gdzie drukuje się na kubkach, długopisach, czapkach czy koszulkach. Ja tam lubię wszystkie takie firmowe materiały reklamowe, zwłaszcza jak mają praktyczne zastosowanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015