Czy pokazy iluzji to trafny wybór na miejskie święto?

#2017-01-16 01:05:38 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Hej! Zostałam, hucznie to nazwę, oddelegowana do organizacji jednej gminnej imprezy. Mam załatwić catering, zespół i inne atrakcje. Jak powiedzmy mamy zawsze ugadany band i grupy żywieniowe, tak mam problem z tym, by jakies ciekawsze atrakcje znaleźć. Teraz trafiłam na jedną stronę, gdzie ktoś pisze o tym, że na innym festynie w innym mieście był iluzjonista. Nie wiem, czy to aby na pewno dobry pomysł, a jak wy myślicie?
#2017-01-16 03:51:19 

mikoimachnik

Użytkownik

Dla dzieciaków, może, a dla dorosłych to już chyba żadna zabawa. Już lepiej jakieś budki ustawić ze strzelnicą, albo coś.
#2017-01-16 06:37:10 

pirat

Użytkownik

A ja się z kolegą nie zgodzę. Mam już ponad cztery krzyżyki na karku i zawsze jak są pokazy iluzjonistów to bardzo chętnie na nie chodzę. Tym bardziej, że pokazy iluzji, jeśli szykowane są przez profesjonalistów, to jest doskonała zabawa. Raz byłem na pokazie jednego pana, który mi wyjątkowo zapadł w pamiec. Pogadaem z nich chwilę i podał mi swoją stronę internetową http://mariuszczajka.pl/. Może zajrzyj tam i zagadaj do niego? A nuż będzie miał termin wolny.
#2017-01-16 07:33:23 

lutowa_łąka

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą, że to świetna zabawa :) Jestem nauczycielką i często mamy takie pokazy u nas w szkole i czasem bawię się lepiej niż niektóre z naszych dzieci.
#2017-01-16 09:39:07 

ASEK14

Użytkownik

Chciałyby być. A skoro już pan Mariusz Czajka został wywołany, to tylko powiem, że on aranżuje najlepsze pokazy iluzji. Sam przywozi sprzęt nagłaśniający i naświetlający.
#2017-01-16 09:56:03 

niewidzialna_noga

Użytkownik

To się z nim kontaktuję, dzięki za pomoc! Eot.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015