Gdzie znajdę propozycje zaproszeń ślubnych?

#2017-01-20 02:21:22 

pirat

Użytkownik

Witam, oświadczyłem się swojej dziewczynie i mamy już wyznaczoną datę slubu, teraz to dopiero się zacznie, kogo zaprosic na slub a kogo na poprawiny, jaka suknia dla Panny Młodej i garnitur dla mnie, didżeja czy może lepiej zespół zatrudnic, no i wreszcie bardzo ważna sprawa zaproszen ślubnych, wiecie moze gdzie znajde ciekawe propozycje nietuzinkowych zaproszeń ślubnych?
#2017-01-20 03:25:29 

Swallow

Użytkownik

Wielka rzecz zaproszenia slubne, kiedyś się kupowało gotowe w sklepie papierniczym i było ok. a teraz to zaproszenia trzeba zaprojektować wybrac specjalny papier i takie tam dyrdymały.
#2017-01-20 05:17:43 

takasobiepani

Użytkownik

Dla facetów to wszystko są dyrdymały, a ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu i wszystko powinno być piekne i najlepsze, takze zaproszenia na ślub oryginalne być powinny a nie gotowce.
#2017-01-20 05:41:18 

elisabeth

Użytkownik

Mnie podobają się zaproszenia na ślub ręcznie robione, świadczą o wielkim zaangażowaniu i powaznym podejściu do sprawy. Propozycje takich unikalnych zaproszeń ślubnych znajdziesz na https://writtenbyhand.pl/pl/nasze-propozycje/zaproszenia-slubne, jest to strona firmy Written by hand, która zajmuje się kaligrafowaniem pieknych i nietypowych zaproszeń ślubnych, mozesz wybrać projekt z propozycji firmowych albo sam zaprojektować zaproszenie, a oni wykonają dla ciebie wyjątkowe zaproszenia ślubne.
#2017-01-20 06:40:56 

lutowa_łąka

Użytkownik

Kkorzystałam z ich usług, zaproszenia ręcznie pisane na fantastycznym papierze wyglądały wręcz niesamowicie, wszyscy byli zachwyceni techniką płynnej miedzi, na cudnym szarym papierze nasze imiona wykaligrafowane ślicznie połyskiwały, cudo.
#2017-01-20 09:04:49 

pirat

Użytkownik

no fajnie ale czy można otrzymac jakieś probne zaproszenia zeby tak na zywo obejrzeć i wybrac sobie najlepsze?
#2017-01-20 09:28:43 

elisabeth

Użytkownik

Mozesz nawet wprowadzić jakieś swoje elementy i zmmienić co chcesz i na pewno wszystko zostanie uwzglednione, będziesz mieć oryginalne zaproszenia ślubne, oddajace klimat waszej uroczystości ślubnej.
#2017-01-20 09:58:21 

pirat

Użytkownik

no to fantastycznie, musimy tylko dokladnie się zastanowić co byśmy chcieli bo rzeczywiście propozycji jest mnostwo, dzięki i do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015