Jak w małym ogrodzie znaleźć miejsce dla ogrodowego placu zabaw?

#2017-02-06 01:08:04 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Witam, czy macie jakieś dobre pomysły albo mierzyliście się już z problemem zmieszczenia w małym ogrodzie placu zabaw dla dzieci tak żeby znaleźć również miejsce na inne rzeczy? Idealnie byłoby zrobić strefę dla dzieci i dla dorosłych ale nie wiem jak to sensownie wydzielić.
#2017-02-06 03:07:20 

mikoimachnik

Użytkownik

hej. Mam nadzieje że koleżanka się nie pogniewa ale podpinam się pod prośbę i przy okazji proszę o namiary na niedrogi sklep z gotowymi placami zabaw bo jak narazie przymierzam sie do samodzielnego wykonania ale narazie wyliczyłem że średnio się to opłaca.
#2017-02-06 03:49:15 

pirat

Użytkownik

Niedrogi i mocny plac zabaw ogrodowy zamawiałem tu: http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/ i uważam że warto bo wykonanie wszystkiego samodzielnie wychodzi drożej i na pewno nie zrobisz tego lepiej. Z całym szacunkiem dla twoich umiejetnosci ale belki cięte i obrabiane przez maszyny to jednak nie piła z marketu i szlifierka. Do tego dochodzi profesjonalny projekt dzieki któremu dzieciaki nie zrobią sobie na pewno krzywdy bawiąc się na placu. Pozdrawiam.
#2017-02-06 05:44:27 

damaikról

Użytkownik

W poprzednie lato zamówiłam plac zabaw ze zjeżdżalnią w Winnetoo i jestem bardzo zadowolona. Wykonanie dokładne, wszystkie ewentualnie niebezpieczne miejsca zabezpieczone w odpowiedni sposób albo ścięciem kantu albo nakładką. Belki nie pękają a cała konstrukcja stoi stabilnie i bezpiecznie. Polecam każdemu kto ma ogród bo dzieciaki wrecz uwiebiaja spedzac tam czas. Nawet pozwalam tam odrabiać lekcje :)
#2017-02-06 07:21:21 

mikoimachnik

Użytkownik

Właśnie tak liczyłem że słabo mi się to opłaci ale porównywałem do ceny gotowca ze sklepu budowlanego który i tak jest droższy od tego co pokazałeś. Nie dość że wiekszy i bardziej rozbudowany to jeszcze tańszy :D. Kto mi wyjaśni ten fenomen?
#2017-02-06 09:59:59 

pirat

Użytkownik

Żaden fenomen - internet :). Wszystko w sieci jest zwykle tańsze. Nie wiem o ile droższy był domek który widziałeś ale mój rekord to znalezienie w internecie anteny wifi do laptopa za 10 zł kiedy identyczna w komputerowym kosztowała 300 złotych :P. Ciekawie co?
#2017-02-06 11:56:50 

mikoimachnik

Użytkownik

róznica nie aż taka ale też znaczna dla portfela ;]
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015