Na jaki schodołaz warto się zdecydować?

#2017-02-20 06:57:46 

ucho_od_dzbanka

Użytkownik

Witajcie. Postanowiłam kupić schodołaz, gdyż sądzę, że w istotny sposób ułatwi on pokonywanie barier arhitektonicznych mojemu synowi, który jeździ na wózku. Oprócz tego schodołaz powinien odciążyć mnie i mojego męża, którzy jesteśmy zmeczeni ciągłym znoszeniem syna po schodach. A Wam się przydał schodołaz? Na jaki rodzaj schodołaza warto się zdecydować?
#2017-02-20 07:35:37 

basik

Użytkownik

U nas w domu schodołaz jest bardzo przydatnym urządzeniem. Posiadamy schodołaz kroczący, który pasuje niemal do wszystkich wózków inwalidzkich produkowanych na świecie. Jest niewielki i prosty w obsłudze i ma wszechstronne zastosowanie. Zakupiliśmy go w sklepie, który pod linkiem http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/schodolazy prezentuje swoją pełną ofertę schodołazów.
#2017-02-20 10:01:57 

ASEK14

Użytkownik

A nasza rodzina posiada schodołaz gąsienicowy, który jest wyposazony w szeroką gąsienicę, zapewniająca stabilność jazdy oraz w nowoczesny panel sterowania. Według nas jest to bardzo solidny, godny polecenia sprzęt.
#2017-02-20 10:16:27 

basik

Użytkownik

Schodołazy gąsienicowe również znajdują się w asortymencie firmy Mazamed, której ofertę podlinkowałam we wcześniejszym swoim poście. W kwestii wyboru najlepszego dla siebie schodołazu warto skontaktowac się z przedstawicielami tej firmy, którzy mają duze rozeznanie w kwestii specjalistycznego sprzętu dla osób niepełnosprawnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015