Fotoodmładzanie w Trójmieście – czy ktoś korzystał?

#2017-03-15 05:50:29 

lutowa_łąka

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od niedawna bardzo zainteresowałam się tematem fotoodmładzania i tak od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie pójść na zabiegi tego typu ;) nie wiem jednak czy raz, faktycznie to się opłaca? Czy jednak to jest bez sensu i lepiej w inne zabiegi zainwestować? A dwa, czy ktoś wie czy gdzieś w Trójmieście jest jakiś dobry salon, który oferuje tego typu zabiegi? Będę bardzo wdzięczna jak mi coś doradzicie ;) bo jednak od dłuższego czasu chciałabym coś zrobić dla siebie i trochę odłmodzić się, albo chociaż zatrzymać czas na trochę ;) także jak coś to piszcie proszę w komentarzach poniżej.. czekam na wiadomości!
#2017-03-15 06:09:42 

takasobiepani

Użytkownik

Ja korzystałam z zabiegu fotoodmładzania w Trójmieście i bardzo jestem zadowolona! Strasznie dużo mi dały te zabiegi, bo mocno wymłodniałam i wiele moich znajomych mi potem prawiło sporo komplementów ;) poczułam się też dużo pewniejsza siebie i ogólnie znakomicie się czuję ;) ogólnie skorzystałam z tej oferty: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/fotoodmladzanie/ i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Myślę, że możesz wszelkie konkrety poznasz pod tym linkiem ;) ale serio, fotoodmładzanie to faktycznie super sprawa i na pewno jeszcze nie raz pójdę na tego typu zabiegi.
#2017-03-15 08:29:07 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Ale mnie mocno zainteresowałyście! Bo jednak ja też od pewnego czasu planuję, że odwiedzę jakiś salon i zrobię sobie taki zabieg odmładzający. Byłoby naprawdę swietnie w końcu zadbać o siebie, a nei tylko dom i rodzina ;) myślę, że też sprawdzę tę ofertę i może zdecyduję się na taki zabieg też ;)
#2017-03-15 09:18:50 

damaikról

Użytkownik

ja też mocno myślę o takim zabiegu ;) trochęjednak mi wyszły już zmarszczki, szczególnie koło oczu i dobrze byłoby je zminimalizować. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
#2017-03-15 10:57:37 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

extra sprawa tego typu zabieg… może porozmawiam z moim mężem i mi zasponsoruje trochę zabiegów tego typu.. bo jednak od dawna myślę o zabiegach odmładzających dla siebie, po urodzeniu dziecka się trochę zaniedbałam…
#2017-03-15 11:35:56 

takasobiepani

Użytkownik

No to już wiem na co wydam pieniążki w tym miesiącu :P idę na ten zabieg i zobaczymy czy faktycznie efekty są aż tak dobre bo patrzyłam po różnych ludziach i efekty mega mają!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015