Potrzebny duży wybór mieszkań na sprzedaż w Stargardzie

#2017-03-24 05:28:37 

pirat

Użytkownik

Witam wszystkich. Chcę kupić mieszkanie z dziewczyną ale decyzja wyniknęła dosyć nagle, nie zdązyliśmy jeszcze dobrze się zastanowić co najbardziej by nam odpowiadało dlatego proszę o jakieś strony albo namiary na deweloperów których polecacie żeby mieć jak największy wybór róznych ofert. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam.
#2017-03-24 08:05:17 

elisabeth

Użytkownik

Moja znajoma kupiła w poprzednim roku mieszkanie w Stargardzie przez Hestia Nieruchomości i jest bardzo zadowolona. Dają bardzo duży wybór w dobrych okolicach a ceny czasem są nawet niższe niż byś kupował bezpośrednio u dewelopera. Zaplanowałam sobie z mężem mieszkanko na przyszły rok i też będziemy u nich szukać chociażby z tego powodu że wszystko co mają w ofercie jest sprawdzone pod kątem ewentualnych zadłużeń i porządku w księgach. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-24 08:49:20 

pirat

Użytkownik

Super, dziękuję bardzo tylko proszę o link do strony bo po nazwie to mogę nie trafić :p
#2017-03-24 09:41:31 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

Jeżeli interesują Cię mieszkania na sprzedaż Stargard nie ma lepszego pośrednika. Oględziny lokalu to prawdziwe oględziny a nie tylko otwarcie drzwi i 5 minut na obejście pokoi. Wszystko możesz sobie sprawdzić albo zapytać agentów bo dysponują pełnymi informacjami na temat mieszkań. Tu masz bezpośredni link tak jak prosiłeś: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
#2017-03-24 11:09:48 

pirat

Użytkownik

Dziękuję za opinię i link. To dobrze że dają możliwość bardziej wnikliwych oględzin bo mój znajomy podczas kupowania nie miał takiej szanse, a że się spieszył i bardzo mu zależało szybko coś znaleźć to teraz ma sufity wykańczane na butelkę i ściany malowane chyba bez wcześniejszego przesuwania mebli :P. Jak wszedł z łomem 3 miesiące temu to jeszcze rozbiera i końca nie widać.
#2017-03-24 11:23:03 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

Nie wiedziałem że jeszcze gdzieś można znaleźć takie sufity ale tak szczerze to już nie ma co się samemu bawić tylko wziąć ekipę i mieć spokój świety. Dom jest od mieszkania a nie od ciągłego wojowania.
#2017-03-24 12:19:47 

pirat

Użytkownik

Święte słowa. Zamykam temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015