Gdzie robicie sobie rzęsy w Elblągu dziewczyny?

#2017-04-05 03:04:15 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Hejo! Jest sprawa poważnej wagi. Znaczy dla mnie poważnej nie wiem jak dla Was :D Chodzi o to, że chce sobie zrobić ładne rzęsy bo to moje to jakieś takie są… no nie wiem nie podobają mi się i niczego z nimi zrobić zupełnie nie idzie. Jak wiecie może gdze w Elblągu można sobie zrobić rzęsy to będę naprawdę bardzo wdzięczna i pełna uznania jak mi jeszcze dacie takie namiary na jakieś miejsce, w którym można sobie taka usługę zafundować to będę serio wdzięczna :D
#2017-04-05 05:46:03 

damaikról

Użytkownik

Jasne ja na przykład korzystam z metamorfoza.elblag.pl i wiem, że tam akurat można całkiem dobrze wszystko załatwić. I wszystko tam robią. Rzęsy, brwi, paznokcie. Bez problemu sobie wszystko tam załatwisz i będziesz jeszcze zadowolona, że wszystko akurat tak dobrze poszło, więc polecam tam zajrzeć i zobaczyć jak to wszystko dokładnie wygląda, a na pewno będziesz miała dużo satysfkacji i frajdy
#2017-04-05 07:33:06 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Święta racja. Jak się dowiedziałam kiedyś, że jeśli chodzi o rzęsy Elbląg tak dobrze wygląda to byłam zachwycona. Na stronie http://metamorfoza.elblag.pl/index.php?id=podstrony&idd=27 znalazłam właśnie to samo co koleżanka wyżej albo opisane dokładniej właśnie w związku z rzęsami i się na to zdecydowałam i to była bardzo dobra decyzja akurat, bo wszystko przebiegło tam świetnie i do tej pory te rzęsy cały czas nosze :P
#2017-04-05 08:43:00 

damaikról

Użytkownik

No czyli nie ja jedna jestem zadowolona z efektów, które mi się udało osiągnąć. I to bardzo fajnie, bo teraz koleżanka będzie miała pewność, że może tam ze spokojem iść i swoje włosy ogarnąć, żeby tam było w porządku. Więc w razie czego teraz już wiesz :)
#2017-04-05 09:03:37 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Widzę, że polecacie i jestem teraz serio zadwolona, ze tak się udało to wszystko ogarnąć, więc bardo dziękuję za Wasze rady i porady, mam nadzieję, że wszystko u mnie z tymi rzęsami będzie jak najlepiej i będę mogła wychodzić dumnie z domu, bo teraz to aż mi jest chwilami wstyd, że tak to właśnie wygląda jak wygląda :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015