Podróżny podgrzewacz do butelek w dobrej cenie

#2017-05-05 03:40:54 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Hej, czy ktoś może powiedzieć czy istnieje coś takiego jak podróżny podgrzewacz do butelek dla dzieci? Dużo z żoną dotychczas podróżowaliśmy i chcielibyśmy jeździć z naszym dzieckiem jak troszke już podrośnie. Pozdrawiam.
#2017-05-05 06:26:07 

lutowa_łąka

Użytkownik

Podróżne podgrzewacze są bardzo popularne i niedrogie więc nie będzie problemu z zabieraniem dziecka w podróże :). Poszukaj w tym sklepie - https://wyprawkowy.pl/podgrzewacze-do-butelek-181, polecam ze wzgledu na bardzo dobrą jakość za nieduże pieniądze. Nie zapomnijcie jeszcze o innych akcesoriach przydatnych w podróży bo dziś dostepna jest naprawde olbrzymia ilosc dodatków ułatwiających opiekę nad dzieckiem z których grzech nie skorzystać :)
#2017-05-05 07:50:47 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Dziękuję bardzo, podgrzewacz jest super. Dziś zamawiam. Jeśli masz jakieś podróżne doświadczenia to może jeszcze czymś sie podzielisz? Byłbym wdzieczny.
#2017-05-05 08:21:32 

lutowa_łąka

Użytkownik

Przydają się pojemniki na pieluszki i nakładki na sedes ale to już dla starszego dziecka. Warto zajrzeć na strone https://wyprawkowy.pl/inne-akcesoria-84 i poszperać trochę. Na pewno znajdziesz wiele przydatnych rzeczy, bo trudno mi cokolwiek doradzić. Dużo zależy od tego gdzie jedziecie, ile bedzie trwała podróż itd. Pisz w razie czego, co dwie głowy to nie jedna.
#2017-05-05 09:28:47 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

Nie brałbym małego dziecka w podróże bo niepotrzebna styczność z obcymi zarazkami i wirusami. Najpierw niech podrośnie, a póki co lepiej zostawić na chwilę pod opieką teściów czy rodziców i pojechać na wypoczynek.
#2017-05-05 12:25:12 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Słabo mi się to widzi, bo obiecałem sobie że nie bede zostawiał dziecka z byle powodu. Poza tym jak przeglądam ofertę sklepu to rzeczywiście udogodnień jest niezliczona ilość. Pogadam jeszcze z zoną co wybrać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015