Dobra firma przeprowadzkowa w Warszawie.

#2017-05-22 04:06:25 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Witam wszystkich. Wreszcie udało się nam kupić swoje własne mieszkanie i szykujemy przeprowadzkę z wynajmowanego do innej dzielnicy.;) Niestety mamy sporo rzeczy do przewiezienia, bo oprócz mnie i męża, dochodzi jeszcze dziecko… A jak wszyscy wiedzą, razem z dzieckiem przedmioty zaczynają się tajemniczo mnożyć. No wiec szukam jakiejś dobrej firmy, która pomoże nam w ogarnięciu tego wszystkiego i bezpiecznie przewiezie meble, kartony, zabawki etc… Możecie coś poradzić? Wskazówki do przeprowadzki?
#2017-05-22 05:28:08 

damaikról

Użytkownik

hej, ja cię zdecydowanie rozumiem.;) odkąd u nas w domu pojawił się Antoś, jakoś nagle zrobiło się bardzo mało miejsca. Chociaż przecież sam maluszek ma niewielkie rozmiary…:D Firmy z Warszawy niestety ci nie polecę, ale radzę żebyś najpierw dokładnie przejrzała wszystkie wasze rzeczy i wyrzuciła to, co jest niepotrzebne. Tak bez litości. To będzie mniej do przewiezienia.
#2017-05-22 07:27:10 

mikoimachnik

Użytkownik

Mogę polecić dobrą firmę przeprowadzkową w Warszawie, która nie tylko podstawia transport, ale też ma ludzi do pakowania i przenoszenia… Czasami to jest bardzo przydatna opcja. Mieszkam na czwartym piętrze bez windy i jednak im więcej ludzi tym szybciej wynoszenie idzie. Zerknij sobie na stronę http://wikiprzeprowadzki.pl/, znajdziesz tam więcej o tej firmie.
#2017-05-22 08:17:00 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Co do wyrzucania to jest problem, bo dziecko mam bardzo spostrzegawcze i przywiązane np. do połamanych, już dawno zużytych zabawek. Gdyby nie to pokój dziecięcy wyglądałby lepiej, ale pracujemy nad tym. Link do oferty na pewno się przyda, już go sobie przeglądam.;)
#2017-05-22 09:56:26 

pirat

Użytkownik

przeprowadzki wcale nie są takie straszne, jeśli ma się ludzi do pomocy to naprawdę dobrze idzie. Kwestia transportu i dźwigania. Również kojarzę tę firmę, którą polecił kolega, pomogli w przenosinach biura do innej dzielnicy. To dopiero wydawało się wyzwanie, ale poszło szybko i bez wpadek.
#2017-05-22 10:21:36 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Umówiłam się na przyszły tydzień, pomogą nam i z transportem, i z noszeniem rzeczy. W sumie cieszę się, że nie wypada to wcale tak drogo jak myślałam wcześniej. Oszczędności zawsze się przydadzą.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015