Dobra kosmetyczka w Poznaniu na Grunwaldzie?

#2017-05-25 23:11:26 

mikoimachnik

Użytkownik

Hej wszystkim. Piszę z takim dziwnym pytaniem ale chciał bym zrobić mojej żonie prezent i zapisać ja do kosmetyczki. Ostatnio skarży się ze jej twarz coraz gorzej wygląda a nie chce wydawać pieniędzy na zabiegi bo mamy dzieci i sami wiecie jak jest. Z racji tego ze mam odłożone pieniądze chciałbym zrobić jej miły prezent. Kwestia tylko gdzie?
#2017-05-26 01:21:47 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

A zależy ci na jakimś zakładzie czy może być np. tak jak robi moja siostra, dziewczyna przyjmuje kobity w domu ale ma cały profesjonalny sprzęt itp. Po prostu zamiast płacić jeszcze dodatkowe kilka tysięcy za lokal to robi to wszystko w domu.
#2017-05-26 03:29:40 

mikoimachnik

Użytkownik

Mi nie robi żadnej różnicy bo liczy się efekt zabiegów a nie gdzie to będzie robione. Jeżeli masz pewność co do tej twojej siostry to wyślij mi na nie namiary a ja postaram się resztę ustalić.
#2017-05-26 04:14:45 

damaikról

Użytkownik

Polecam wejść na stronę http://efektwowstudio.pl/. Jest to jedna z lepszych kosmetyczek przyjmujących na Grunwaldzie w Poznaniu. Chodziłam do niej regularnie aż do momenty wyprowadzki do stolicy. Mimo wszystko kobieta robi naprawdę super zabiegi ;)

#2017-05-26 06:02:13 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Jest całkiem sporo salonów w tym mieście i chyba trzeba by było obejść je wszystkie żeby wiedzieć który jest najlepszy ale na pewno zgadzam się z koleżanką wyżej. Dodatkowo wysyłam ci jeszcze namiary na dwa punkty tylko są one strasznie oddalone od siebie więc musisz sobie wybrać ten bliżej ;)
#2017-05-26 08:28:47 

mikoimachnik

Użytkownik

Super dziewczyny. Już zadzwoniłem i umówiłem wszystko. Zależy mi żeby żona była zadowolona a te salony o których piszecie cieszą się bardzo dużą popularnością i mają dobre opinie od klientów :)
#2017-05-26 11:06:57 

damaikról

Użytkownik

Żona na pewno będzie zadowolona ;) Pozdrawiamy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015