Polecicie jakiś tartak w lubuskiem, który oferuje deski dębowe?

#2017-06-05 03:08:04 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Witojcie! Zapewne się zastanawiacie po co kobietce są deski dębowe :) Otóż mój dobry znajomy obiecał mi, że zrobi dla mnie dębową podłogę do mojej kancelarii, o ile dostarczę mu surowiec. Przyznam szczerze, że już od dawna się nad tym zastanawiałam, ale ceny drewnianych paneli trochę mnie odstręczały. Teraz jest szansa, że w końcu będę miała piękną dębową podłogę. No ale właśnie… potrzebny mi tartak w lubuskiem.
#2017-06-05 04:24:01 

mikoimachnik

Użytkownik

A jaką masz pewność, że kolega Ci zrobi taką podłogę? Taka robota kosztuje! Sam surowiec również.
#2017-06-05 05:48:36 

pirat

Użytkownik

Surowiec, to jedno, ale za robociznę rzeczywiście sobie majstry potrafią liczyć. Zresztą, czemu jej kolega miałby zrobić źle podłogę? Przecież on też może być stolarzem. Co do zaś Twojego pytania koleżanko, to daję Ci namiar na najlepszy tartak w województwie lubuskim: http://www.tartakrybojady.pl/. Mają różne tarcice liściaste,a le chyba właśnie bukiem i dębem przede wszystkim handlują.
#2017-06-05 08:07:42 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Świetnie! A jak się rozkładają ceny surowca?
#2017-06-05 11:07:05 

pirat

Użytkownik

To już najlepiej z kolegą porozmawiam ile tam trzeba będzie tych desek, on to wyliczy i powie Ci. Albo może niech i on dzwoni w Twoim imieniu ;)
#2017-06-05 12:23:57 

damaikról

Użytkownik

ja tylko dorzucę od siebie, że ceny tego tartaku z tartakrybojady.pl są zupełnie dobre. Sama zajmuję się amatorską stolarką i właśnie u nich kupiję drewno. Warto też zaznaczyć, że sama tarcica jest bardzo wysokiej jakości, dostarczają też ją w jednolitym odcieniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015