Ile kosztuje dekoracja samochodu na ślub w Wiśle?

#2017-06-12 23:26:12 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Cześć, wkrótce mój ślub ale póki co muszę jeszcze co nieco pozałatwiać. Wiecie, ile kosztuje dekoracja samochodu na ślub w Wiśle? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi bo czas nagli.
#2017-06-13 01:21:00 

słonecznik_czerwony

Użytkownik

A nie możesz sobie sam udekorowac samochodu? Jakieś laleczki, wstążeczki i kwiatki i po kłopocie, po co przepłacać.
#2017-06-13 02:25:12 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Ale jestes sknera, współczuje drugiej połówce, na własnym ślubie nie warto oszczędzać, a dekoracja samochodu na ślub w Wiśle czy w innym mieście to na pewno nie jest zbyt duzy wydatek, a przeciez ślub, to oprócz narodzin dziecka, chyba najpiekniejszy dzien w życiu.
#2017-06-13 03:28:28 

lutowa_łąka

Użytkownik

Całkowicie się z Toba zgadzam, znam w Wiśle fantastyczna kwiaciarnię, która zajmuje się oprawą florystyczną ślubów więc na pewno w ofercie ma też dekoracje samochodu na ślub w Wiśle i okolicach, cen Ci nie podam bo nie wiem, ale może ktos inny pomoże.
#2017-06-13 04:16:21 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Tak się rozgadałam ze zapomniałam podac namiary na fantastyczną kwiacirnię, która od ćwierc wieku dba o to, aby dzień ślubu był dla nowożeńców niezapomniany, koniecznie zajrzyj na http://firmamalgorzata.pl/florystyka-slubna/dekoracja-samochodu/ i obejrzyj sobie jak fantastycznie może wyglądać dekoracja samochodu na ślub Wisła i okoliczne miasta, to obszar, który obsługuje rekomendowana kwiaciarnia, czynna od poniedziałku do soboty.
#2017-06-13 05:52:25 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

No tak ale nikt mi nie powiedział, jaki to jest koszt, bo wiecie, zapomniałem wspomniec że jestem jeszcze studentem i nie chciałbym naciągać rodziców na zbyt duże koszty.
#2017-06-13 07:32:50 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Studenci też pracują i nie licza tylko na kase rodziców zawsze możesz wybrać kwiaty tańsze i wtedy dekoracja samochodu będzie tańsza, tak czy tak myśle że koszt dekoracji samochodu na ślub w Wiśle ustalany jest za kadym razem indywidualnie, bo ceny kwiatów i wszelkich dodatków są różne, jednak srdnio waha się to od ok 100 do ok 500 zl.
#2017-06-13 08:28:13 

ucho_od_dzbanka

Użytkownik

A jeśli Twoja narzeczona ma jakieś ulubione kwiaty to możesz wybrać droższe kwiaty a dekoracja samochodu na ślub może być zrobiona z mniejszej ilości kwiatów i wtedy koszt dekoracji będzie mniejszy, wszystko zalezy od wyobraźni florysty.
#2017-06-13 10:58:12 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

No to jest jakieś wyjście i całkiem dobry pomysł, na pewno go rozważę, dzieki za wszystko, muszę jeszcze to przegadać z narzeczoną, do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015