Potrzebna mi specjalizująca się w prawie gospodarczym kancelaria adwokacka w Warszawie.

#2017-08-22 20:23:25 

takasobiepani

Użytkownik

Moja firma została pomówiona o działania korupcyjne, mianowicie, że podobno wręczyliśmy łapówkę urzędnikom w czasie jednego przetargu, który wygraliśmy. Szczegół, że nasza oferta była najlepsza (najnowocześniejsze rozwiązania techniczne przy zachowaniu niewysokich kosztów), a reszta wyszła z przestarzałą sztampą… Spodziewam się, kto nas o to pomówił, sprawa trafiła już do sądu. Szukamy prawników, którzy będą w stanie walczyć o nasze dobre imię, kojarzycie jakichś, którzy mają doświadczenie w tych sprawach?
#2017-08-22 22:58:45 

Yngvild

Użytkownik

Chyba komuś się nie spodobało, że przegrał przetarg… niektórzy najzwyczajniej nie potrafią się przyznać do tego, że byli gorsi. A przedstawili jakieś dowody?
#2017-08-23 01:50:10 

takasobiepani

Użytkownik

Jeśli tak, to nie wiem jakie. Póki co jeszcze żadna rozprawa się nie odbyła, więc ciężko mi powiedzieć.
#2017-08-23 02:44:53 

ASEK14

Użytkownik

E tam, przyznaj się, że po prostu wręczyłaś łapówę i wygraliście w ten sposób przetarg :P
#2017-08-23 04:26:40 

takasobiepani

Użytkownik

Nie bawi mnie to ani trochę… przez tę sprawę może upaść cała moja firma, a wraz z nią wielu dobrych ludzi straci pracę.
#2017-08-23 05:18:27 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Radzę, byś po prostu popatrzyła po ofertach kancelarii, które się zajmowały sprawami z zakresu prawa karno-skarbowego. Jest co najmniej kilka kancelarii, które tego typu sprawami zajmują się w Warszawie. W końcu to jednak stolica, prawda?
#2017-08-23 07:56:42 

takasobiepani

Użytkownik

Zgadza się, ale nie chcę szukać tego n zasadzie tego, że wybieram sobie prawnika w necie, bo skąd mam wiedzieć, ze ten akurat będzie dobry, czy ma odpowiednie doświadczenie? Dlatego pytam Was o radę.
#2017-08-23 08:06:25 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

No ale zobacz. Ja długo szukać nie musiałam, żeby znaleźć ten link np. http://www.sosnowskilegal.pl/prawo-karne-karne-gospodarcze-i-skarbowe/. Z tego, co tu jest napisane, to ta kancelaria adwokacka z Warszawy prawem gospodarczym zajmuje się już od co najmniej kilku lat. Myslę, że mieli już podobne sprawy. Wystarczyło raptem tylko wpisać hasło w internecie.
#2017-08-23 10:05:21 

takasobiepani

Użytkownik

Ja na nich wcześniej nie trafiłam… Ale niby piszą, że brali udział w sprawach, kiedy ktoś był oskarżany o korupcję i zajmują się obroną klienta w sprawach karno-skarbowych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015