Kto robi porządnie operacje przegrody nosa w Bydgoszczy – jakieś sugestie?

#2017-09-07 02:17:33 

pirat

Użytkownik

Zmagam się z polipami w obrębie przegrody nosowej. Lekarz u jakiego konsultuję temat nie wydaje się zbyt pewnych swoich stwierdzeń więc pomyślałem że udam się do kogoś innego. Generalnie to ponoć w diagnozie może pomóc operacja z wykorzystaniem endoskopu. Macie wiedzę ktoś w Bdg zajmuje się takimi rzeczami?
#2017-09-07 03:37:40 

Swallow

Użytkownik

Na mój gust to powinieneś szukać pomocy w jakiejś poradni laryngologicznej, potem pewnie skierowanie do szpitala na oddział laryngologii. Tak mi się wydaje.
#2017-09-07 05:42:00 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Jeżeli zależy Ci na precyzyjnej i szybkiej diagnozie to endoskop jak najbardziej się nadaje. Tu sobie poczytaj - http://www.implanty-bydgoszcz.eu/zabiegi.html. Nie jest to jakiś wielce skomplikowany ani trudny zabieg, w ciągu paru godzin będzie po wszystkim. Grunt żeby to zrobił ktoś fachowy, akurat lekarz z linka zalicza się do najlepszych w tych tematach. Tym samym jak są nieodzowne operacje przegrody nosa Bydgoszcz idzie do niego.
#2017-09-07 07:47:48 

ręcznik_na_głowę

Użytkownik

Zawsze trzeba stawiać na specjalistów z uznaniem i renomą wśród pacjentów. Lepszego wyznacznika nigdy nie ma.
#2017-09-07 10:13:00 

damaikról

Użytkownik

Polipy u mnie odpowiadały za chrapanie ale usunęłam operacyjnie i mam teraz spokój.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015