Znacie jakiś sklep z sukienkami od producentów wysokiej jakości?

#2017-09-15 03:51:37 

elisabeth

Użytkownik

Często robię zakupy w internecie ale niestety coraz więcej jest tam produktów z chińskich fabryk które robią bardzo słabej jakości rzeczy. Może znacie jakiś sklep gdzie kupię markowe i dobre ciuchy? Cena nie musi być niska bo wolę wydać więcej niż kupować co miesiąc albo dwa nowe ciuszki.
#2017-09-15 06:32:43 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Możesz sprawdzić sobie https://prettyclever.pl/. Jest to sklep z sukienkami oraz wszelkimi innymi rzeczami z konfekcji damskiej. W ofercie głównie produkty polskich oraz europejskich firm a jakość mówi sama za siebie. Nie będę cię przekonywać, kup coś małego a sama się przekonasz.
#2017-09-15 07:35:20 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Kupowałam na stronie już kiedyś sukienki i jedyny problem jaki z nimi mam to taki że nie mam kiedy ich zakładać :P Na stronie bardzo fajnie jest wszystko opisane włącznie z rozmiarami. Łatwo dopasować coś na siebie nawet przez internet ;)
#2017-09-15 10:05:56 

elisabeth

Użytkownik

To mnie też trochę martwi bo jest tyle ciekawych rzeczy tylko boję się że nie będę potrafiła tak dokładnie się zmierzyć żeby wszystko idealnie pasowało. Wiecie jak jest, jak już coś przyjdzie to nie chcę się tego odsyłać i wymieniać na inny rozmiar ;)
#2017-09-15 10:43:15 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

W większości sklepów jest taki fajny schemat jak mierzyć ciuchy żeby były dobrze dopasowane. Masz kilka wymiarów i nawet dobrze jest mierzyć na rzeczach które już masz w szafie. Małe prawdopodobieństwo pomyłki ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015