Stabilizator na łydkę i nadgarstek – pilnie potrzebne!

#2017-09-22 01:45:07 

elisabeth

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Mieszkam w Lubartowie i szukam jakiegoś sklepu rehabilitacyjno-medycznego w okolicy. Mieszkam tutaj od dziecka, ale nie znam takich miejsc, bo nigdy nic mi nie dolegało, aż do niedawna. Wychodząc z piwnicy potknęłam się tak niefortunnie, że spadłam ze schodów i to tak, że teraz niemiłosiernie boli mnie łydka i nadgarstek. Nie idę do lekarza, bo nic mi nie spuchło i nie wygląda to na poważną kontuzję. Każdego by bolało, gdyby tak upadł. Chcę kupić jakąś opaskę, która przyspieszy leczenie.
#2017-09-22 02:19:25 

takasobiepani

Użytkownik

Usztywnienie stawu to dobry pomysł, bo pewnie boli Cię przy poruszaniu. Ja przykładałabym także okłady, ewentualnie smarowała jakimś żelem łagodzącym ból.
#2017-09-22 04:49:21 

elisabeth

Użytkownik

Mam taki żel w apteczce i stosuję, przyjemnie chłodzi. Aczkolwiek myślę, że bez stabilizatora na łydkę się nie obejdzie, bo bardzo boli mnie przy przemieszczaniu się i kuleję.
#2017-09-22 06:27:43 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Lepiej, abyś została w domu przez parę dni, musisz się oszczędzać i dużo leżeć. Zakupy lepiej zrobić w sklepie internetowym, na przykład na stronie Ortomedyczny.pl. Zamówienie jest realizowane szybko, więc niedługo otrzymasz ortezę, a przynajmniej nie będziesz musiała wychodzić z domu.
#2017-09-22 07:50:11 

takasobiepani

Użytkownik

Zgodzę się, ja przy kontuzji nawet nie myślę o wychodzeniu z domu, zresztą raczej nie zeszłabym po schodach nawet.
#2017-09-22 08:03:18 

elisabeth

Użytkownik

Czy polecisz mi jakiś konkretny stabilizator?
#2017-09-22 08:11:25 

lutowa_łąka

Użytkownik

Moja siostra kupowała stabilizator na łydkę pod tym linkiem: https://www.ortomedyczny.pl/stabilizatory-ortezy-lydka-udo-staw-biodrowy-c-5_3.html. Tu jest tylko jedna orteza na łydkę, więc nie będziesz miała kłopotów z jej znalezieniem. Po kliknięciu w ortezę masz dostęp do rozmiarówki.
#2017-09-22 09:25:12 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Z kolei jeśli chodzi o nadgarstek, opaski uciskowe na nadgarstek masz dostępne tutaj: https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-i-opaski-uciskowe-na-nadgarstek-i-dlon-c-5_8.html. Tutaj masz już dużo większy wybór, a ortezy występują w wielu rodzajach. Wybór ortezy powinien zależeć od rodzaju kontuzji, najczęściej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015