Gdzie znajdę fotografa, który robi zdjęcia ślubne na Śląsku?

#2017-12-04 03:41:03 

takasobiepani

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim forowiczą, mam do was ogromną prośbę jako, że moja siostra bliźniaczka już za 3 miesiące bierze ślub z chłopakiem chłopakiem, którym są razem odkąd oboje mieli zaledwie po czternaście lat no sami rozumiecie taka wielka prawdziwa miłość, nie da się jej kupić i mało komu przytrafia się w tak młodym wieku i od razu pozostaje na całe życie. Jeju jakie to romantyczne i zdecydowanie moja siostra jest największą szczęściarą jaka chodzi po tej ziemi, bo czego w życiu więcej potrzeba moim zdaniem zupełnie niczego. Ze wsparciem tej drugiej połówki jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją. Ale, się rozgadałam mam nadzieje, że mnie za to nie znielubicie haha nie no a tak serio, to bardzo chciałabym jakoś im pomóc w tych przygotowaniach itp. I dlatego chce znaleźć jakiegoś fotografa.. ktos cos? Ludzie ze slaska i okolic??
#2017-12-04 03:55:45 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Hejka kochana, no powiem ci, że pojechałaś z tym wpisem i zastanawiałam się czy Ci na niego woguleodpowiadac, bo się prawie przez ciebie popłakałam autentycznie, a naprawde rzadko wzruszają mnie tego typu historie na, które gdzies tam w internetachnatrafie no, ale ty to mnie nie w tym momencie masz (oczywiście z tym nieodpisywaniem to był żart żeby nie było :)) albo raczej twoja siostra bliźniaczka i jej przyszły mąż nie no życz im ode mnie szczęścia. Wracając do fotografa, o ten robił mojemu bratu zdjęcia ślubne: http://www.foto-odbicie.pl/ aha i jesteśmy ze Śląska więc fotograf też.
#2017-12-04 06:14:37 

takasobiepani

Użytkownik

Haha doskonale Cię rozumiem też tak mam jak o nich opowiadam czy cos po prostu są idealni co tu dużo gadać jak byś ich zobaczyła to byś po prostu wiedziałą, że są sobie przeznaczeni i dobrali się porostu fantastycznie…szkoda tylko, że nie każdy ma takie szczęście jak oni no, ale cóż mówi się trudno i idzie się dalej jak to mawiają co niektórzy i zamierzam się tego trzymac i tobie polecam zrobic tak samo. Za link, wsparcie i pomoc serdecznie dziękuje.
#2017-12-04 07:37:31 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Proszę Cię bardzo kochana.
#2017-12-04 07:45:42 

takasobiepani

Użytkownik

Jeszcze jedna rzecz jakbyś miała też jakieś pytania kiedyś to wal do mnie śmiało.
#2017-12-04 08:23:30 

niewidzialna_noga

Użytkownik

Dziękuję bardzo, na pewno jak będę miała jakiś problem lub pytanie to będziesz pierwszą osobą z jaką się skontaktuje, masz to jak w banku kochana :) :) :)
#2017-12-04 08:52:07 

takasobiepani

Użytkownik

A proszę Cię bardzo serdecznie. Śle całuski.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015