Sterimar Baby spray na katar u maluszka – czy jest bezpieczny?

#2017-12-20 02:03:13 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich. Czy produkt w tytule jest bezpieczny dla dziecka, a po drugie czy naprawdę pomaga udrożnić nosek? Mój mały niestety często ma problemy z zatkanym noskiem i nie bardzo wiem ja mu pomóc, wydmuchać nie potrafi oczywiście, a mam obawy przed różnymi produktami na katar.
#2017-12-20 02:22:50 

damaikról

Użytkownik

Hej! Doskonale rozumiem Twoje obawy bo sama ze swoim dzieciaszkiem takie miałam. Generalnie polecam Ci zajrzeć sobie na stronkę aptekamini.pl i tam przeglądać skład takich produktów. Szukaj i wybieraj te, które nie zawierają żadnych konserwantów i jakiejkolwiek „dzikiej” chemii. Wyłącznie natura plus jakieś minerały czy witaminki. Wtedy na pewno będzie OK.
#2017-12-20 05:13:36 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Możesz spokojnie zamówić sobie ten Sterimar Baby spray, a jak masz obawy to właśnie jak wyżej koleżanka pisała, poczytaj sobie o nim tutaj https://www.aptekamini.pl/sterimar-baby-spray-do-nosa-50-ml-kolorowanka-z-naklejkami.html. Produkt rekomendowany jest przez Centrum Zdrowa Dziecka, ma bardzo bezpieczny skład i mojemu dziecku naprawdę pomaga w oddychaniu przy uporczywym katarku.
#2017-12-20 05:51:53 

mikoimachnik

Użytkownik

Ano niestety, każdy rodzic małego dziecka ma obawy przed podawaniem jakichkolwiek leku. Jeśli wciąż będziesz miała wątpliwości to według mniej najlepiej iść do lekarza i spytać co rekomenduje. Bardzo często tak z żoną robimy i czujemy się pewniej dzięki temu.
#2017-12-20 07:47:03 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Serdeczne dzięki za podsunięcie linka do tej strony Apteka Mini. Mają super opisane wszystkie te produkty dla maluszków, dobrze wyjaśniony skład, działanie i w ogóle. Mega przydatne miejsce! Generalnie chyba zdecyduję się jednak kupić swojemu dzieciaszkowi ten spray.
#2017-12-20 09:59:00 

damaikról

Użytkownik

Cieszę się, że mogłam pomóc ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015