Lustra designerskie

#2018-07-11 05:46:13 

takasobiepani

Użytkownik

Hej! Przeprowadzam się do nowego domu. Chcę, żeby moje gniazdko prezentowało się jakoś stylowo. Myślę nad powieszeniem czegoś na ścianach. Możliwe, że w tej sytuacji bombowym pomysłem byłoby ładne lustro dekoracyjne. Na dodatek myślę również nad jakimiś obrazami. A Waszym zdaniem czym mogłabym ozdobić ściany w chałupie?
#2018-07-11 07:04:11 

lutowa_łąka

Użytkownik

Bardzo lubię oglądać stare pałace! Wyjątkowe umeblowania czy dekoracje w ich wnętrzach dają mi możliwość choć w fantazji przenieść się do tamtych czasów. Sama mieszkam w kamienicy, ale staram się, by moje pokoje, choć za pośrednictwem dodatków, przywoływały te pałacowe klimaty. Na szczęście dzisiaj w sklepach jest okazja odszukać wiele stylowych produktów!
#2018-07-11 07:55:05 

wyznaczona_do_odpowiedzi

Użytkownik

Prosta rzecz, że najciekawszą formą dekoracyjną na ścianę mogą okazać się lustra. Sama takie wzięłam. Nawet jak szukałam dobrej spółki to mój kumpel proponował mi nowoczesny obraz przestrzenny. Czemu by nie?! Może za jakiś czas, gdyż teraz tego nie szukam. Proszę Was zmieńmy temat. Albo wychodzę stąd. Nie doradzę Wam. Bye!
#2018-07-11 09:52:35 

elisabeth

Użytkownik

Charakter w którym będzie zaaranżowany każdy dom zależy w głównej mierze od wybieranych dodatków. Pojedyncze rzeczy – czy to zamocowane na ścianach lub też postawione w różnych miejscach, nadadzą oczekiwanego stylu. I dlatego biorąc to pod uwagę, kilka tygodni temu nabyłam wyjątkowo interesujące lustra dekoracyjne do salonu. Obecnie jego wnętrze przedstawia się jeszcze ładniej! Evolution Home to e-sklep, w którym odnalazłam sobie lustro – gorąco polecam przejrzenie ich strony http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57
#2018-07-11 12:04:41 

obrączka_rozwodowa

Użytkownik

Wydaje mi się, że istnieje multum ekstra sposobów na udekorowanie ścian w chałupach. Sama ostatnimi czasy się tym trudniłam i muszę przyznać, że na ten moment moje mieszkanie wygląda wspaniale. A to wszystko dzięki mojej znajomej, która poleciła mi pewną witrynę sieciową, która okazała się być własnością firmy Evolution Home. To tam w promocyjnej cenie znalazłam przeróżne dekoracje na ściany. Tak mi przypadło do gustu, że zakupiłam sobie obrazek do sypialni oraz piękne lustro do korytarza. W przeciągu dwóch dni wszystko było u mnie. Powiem, że byłam pod wielkim wrażeniem tych rzeczy. Ci, którzy szukają jakiś rozwiązań na udekorowanie ściany winni skorzystać z oferty tego sklepu. Polecam serdecznie!
#2018-07-11 13:35:54 

nanmone2356

Użytkownik

Dobranie ozdób do mieszkania to niełatwy temat. Ostatnio małżonka zakupiła duże lustra srebrne. Z pewnością są niezwykle ładne, ale po raz kolejny nie konsultowała zakupu ze mną! Przecież ja bym z chęcią również coś podobierał do przedpokoju bądź sypialni! Lecz jak dotąd nie mam do tego sposobności...
#2018-07-11 14:02:51 

Nenneke

Użytkownik

Podejmowane dyskusje na forach online są pomocne. Nie raz myślałam co może być interesującą ozdobą na ścianę do chałupy. Nawet wczoraj trafiłam na ciekawy sklep sieciowy, w którym proponują rozmaite ozdoby. Muszę to dobrze obejrzeć, bo chcę sobie zamówić obraz do sypialni. No nic, muszę to dobrze przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015